Upoutávka

RC rally Nebovidy Nebovidy u Brna

Report ze závodu

Na startu se sešlo 41 závodníků, počasí, skorojasno 11°C.

RZ1: Vítězí Marek Střihavka o pár desetinek před Davidem Mišalkem. Třetí místo s odstupem 4,5 sekundy vybojoval František Doležal. Mezi třetím a devátým je pouhých 3,5 sekundy. Někteří závodníci jedou minipini, někteří rallyblocky a někteří ripmaxy. Kategorii 1 vede Tomáš Mudřík.

RZ2: Vítězí Marek Střihavka (přezul na Ripmax) o necelé 3 sekundy před Alešem Čejchanem. Třetí místo vybojoval Michal Oppitz. Victor Trnka byl čtvrtý a dostal se tak na průběžné třetí místo. Kategorii 4 vede František Doležal.

První svezení při Setkání mistrů na Autodromu v Sosnové vyhrál Michal Bouchner.

RZ3: Jedeme po přeskupení po 30 sekundách. Vyhrál Marek Střihavka o půl sekundy před Victorem Trnkou. Třetí byl Aleš Čejchan. Většina závodníků přezouvá na minipini. V kategorii 4 se na první místo dostal Petr Pavlát o 14 setin před Františka Doležala. Jindra Hrouzek v cíli nepodává rozhovory, protože nemůže popadnout dech.

RZ4: Marek Střihavka potvrzuje, že titul je ve správných rukou a opět vyhrál. Druhý Victor Trnka ztratil necelou sekundu. Třetí v RZ je David Mišalko. Petr Pavlát nedojel, protože se mu povolil servosaver. Grzegorz Czerwińský odstupuje ze závodu - prasklý řemínek.

Poukaz od firmy MZ-racing v hodnotě 700,-Kč získala Martina Korhelová.

RZ5: Marek, Marek, Marek - jede skvěle. O sekundu za ním Victor Trnka a třetí Aleš Čejchan - stejně to je i v průběžném pořadí. Kategorii 1 vede Tomáš Mudřík. Patriku Hofmanovi se zasekl kamínek do pastorku.

Druhé svezení při Setkání mistrů na Autodromu v Sosnové vyhrál František Čejchan.

RZ6: Za nedostižným Markem byl druhý Victor Trnka a třetí zrychlujicí David Čech. V kategorii 2 je nedostižný Martin Čejchan. Ktegorii zahraničních závodníků vede Marek Pástor ml. ze Slovenska.

Poukaz od firmy MZ-racing v hodnotě 500,-Kč získal Marek Pástor ml.

RZ7: Vítězí Aleš čejchan o necelou sekundu před Markem Střihavkou. Více něž sekundu ztratil zrychlující David Čech. Mezi čtvrtým Alešem Horákem a šestým Františkem Doležalem je pouhých 1,4 sekundy. Na poslední RZ to bude ještě boj.

Třetí svezení při Setkání mistrů na Autodromu v Sosnové vyhrál Josef Jandouš.

Nová šotolinová trať se zajímavým profilem rychlostních zkoušek a jemnou šotolinou. Jídlo bude možné objednat ráno při registraci. Vybírat můžete z následující nabídky.